OSMAN ADİL DEMİRCİOĞLU’ndan Dört’te Dört AĞUSTOS AYIN’DAN 4 AYRI KONU ve 4 ANALİZ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

21 Mayıs 2018 Pazartesi


Ana Sayfa / Ayin Konusu / OSMAN ADİL DEMİRCİOĞLU’ndan Dört’te Dört AĞUSTOS AYIN’DAN 4 AYRI KONU ve 4 ANALİZ
Etiketler:

OSMAN ADİL DEMİRCİOĞLU’ndan Dört’te Dört AĞUSTOS AYIN’DAN 4 AYRI KONU ve 4 ANALİZ OSMAN ADİL DEMİRCİOĞLU’ndan  Dört’te Dört  AĞUSTOS AYIN’DAN  4 AYRI KONU ve 4 ANALİZ

Ağustos Ayı Konusu

2015-09-06, 12:37:39 yorum
 

" YETER ARTIK BİTSİN BU ACILAR "

1) Bence bu yılın hayır hayır belkide son yılların en kötü ayını yaşadık ülkece , her gün aldığımız şehit haberleri ile kahrolduk bir sabah kalktık yataklarında uyurken katledilen 2 polis kardeşimizin acı haberini aldık bir diğer akşam eşiyle birlikte aile ziyaretinden dönen Aslan komutanımızın şehit haberini , bu haberler bütün ay boyunca gece gündüz devam etti gitti. En büyük arzum bu kötü günlerin Ağustos ayının bitmesi ile birlikte son bulması ve 7 Haziran öncesindeki gibi silahların susması. Bu vesile ile tüm Şehitlerimize Rahmet Ailelerine Baş sağlığı Gazilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunarım.

" KOALİSYON KURMAK ÇOK'MU ZOR "

2) Aslında 7 Haziran seçim sonuçları hem büyük süpriz hemde beklenen sonuçtu ama kimse memnun olmadı , önce ülke genelinde terör olayları sonra ekonominin durma noktasına gelmesi bu arada USD 'nın 3 TL , Euro'nun 3.5 TL'yi görmeside üzerine tuz biber ekerken önce Ak Parti CHP koalisyonu tartışmaları daha sonra , taban MHP 'yi istiyor açıklamaları , devamında CHP'den MHP'ye gel birlikte hükümet kuralım ve Bahçeli Başbakan olsun daveti , buna karşı MHP liderinin seçim gecesi söylediğinin tekrarı " biz ana muhalefet olucağız ,siz Ak parti CHP ve HDP birlikte Hükümet'i kurun" devamında Davutoğlu ve ekibinin Kılıçdaroğlu ve ekibi ile aylar süren başarısızlıkla sonuçlanan görüşmeleri , karşılıklı suçlamalar ve Davutoğlu'nun görevi Cumhurbaşkanı'na iade etmesi ; CHP 'nin Cumhurbaşkanı'ndan teamül gereği hükümet kurma görevini beklerken , hoop erken seçime kadar hükümet kurma görevi tekrar Davutoğlu hocaya ne diyelim ? Haydi Hayırlısı.

" SÖYLESELERDİ İNANIRMIYDINIZ ? "

3) Meclis Başkan'ının erken seçim Hükümet'i aritmetiğini açıklayınca görüldüki CHP 'den 5 vekil MHP'den ve HDP'den 3'er vekil erken seçim hükümetine davet edilecek. MHP hemen çizgisi içerisinde daveti Şiddetle red ederek hiç bir dava arkadaşımızın böyle Ahlaksız teklife açık olmadığını bildirirken CHP'dende aynı sertlik ve kararlılıkta olumsuz cevaplar verilirken HDP 'den 3 Bakanlığı'nda kabul edileceği bildirildi. sonra ; sonrası tufan en büyük şok MHP'den geldi en büyük bahisçilerin bile ihtimal vermiceği oldu ve MHP 'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş teklifi kabul etti. Gerçekten şok şok şok akşam bütün kanallarda MHP bunu affedermi , Alparslan Türkeş'in kemikleri sızlarmı vs, vs, vs konuşmaları sonrasında MHP Tuğrul Türkeşi ihraç etti. Bu gelişmelerin devamında benim'de 2 konu kafama takıldı. a ) Alparslan Türkeş'in ölüm yıl dönümünde kabri başındaki yapılacak olan törende Bahçeli ve Türkeş'in olası tavırları. b ) Ak partide bir yıl siyaset yapıp daha sonra istifa eden kardeşi gibi Tuğrul Türkeş'te Ak partide siyaset yapacakmı ve Ak partideki siyasi ömrü ne kadar olacak. Sınav sonucuna gelince CHP 5/5 firesiz , MHP 1/3 fireli , HDP 1/3 fireli Bu arada son söz demek'ki en zayıf halka Deniz Baykal değilmiş.

" TEBRİKLER BAŞKAN "

4) Galatasaray 4 yıldızı kazanıp şampiyonluk kutlamalarına tam başlamış ve medyanın baş köşesinde iken ve şampiyonluğu ekonomiye çevirecekken birden bire Fenerbahçe televizyoncu tabiri ile rol çaldı ama ne çalmak ; ne şampiyonluk kutlaması kaldı , ne şampiyonluğun ekonomisi , ne morali , ne motivasyonu sanki birisi bomba attı ....! Evet o bombayı atan Aziz Yıldırım , bombanın cinside yıldızlar bombası Sayın Yıldırım sizi gerçekten kutlarım Fenerbahçe Liğ şampiyonu olmasada , UEFA 'da şampiyon olmasada gerçekten sizi kutlarım , nedenimi ? Yeni başlangıç için , sponsörlük anlaşmaları için , menajer seçimi için , teknik adam seçimi için , transfer edilen yerli ve yabancı yıldızlar için , gönderilmez denilenleri gönderdiğiniz için veee eskisi gibi kavgacı , antipatik ve çok konuşan tavrınızı şimdilikte olsa bıraktığınız için tebrikler başkan. EYLÜL AYINDA BULUŞMAK ÜZERE.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Mayıs Ayı Anketi

Sizce Cumhurbaşkanı ilk turda seçilir mi?
Evet
Hayır


Untitled Document
 


2018 Ayın


YeniOkul

 
YeniOkul

5. ve 6. Sınıf Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ashoka Uluslararası Fark Yaratan Okullar Programı
Şişli’de Kentin Merkezinde Saklı Bir Doğa
Keşfe Açık Bir Bahçede Organik Beslenme
Çocuğun Yaratıcılığına Disiplinlerüstü Bir Bakış

 
 
YeniOkul İlkokul ve Ortaokulu

Eğitimde Fark Yaratıyoruz

 
 


Untitled Document

;
 


 

Havacılık Anadolu Lisesi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document
Untitled Document