2015 TEMMUZ AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

17 Ağustos 2019 Cumartesi


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2015 TEMMUZ AYI ENLERİ
Etiketler:

2015 TEMMUZ AYI ENLERİ 2015 TEMMUZ AYI ENLERİ

TEMMUZ AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2015-08-09, 08:44:26 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Suruç'ta terör saldırısı sonucu 32 kişi hayatını kaybetti. Şanlıurfa'da 2 polis, Diyarbakır'da 1 polis, Kilis'te 1 astsubay, Adıyaman'da 1 uzman cavus ve Malazgirt'te Binbaşı şehit edildi. Suriye sınırları içindeki DAES hedefleri F-16'larla vuruldu. 16 ildeki terör operasyonlarında 297 kisşi gözaltına alındı.
2) EN DEVLET ADAMI : TBMM 'nin 26. Meclis Başkanı MHP'nin çekimser kalması sonrasında 4. turda ,Ak Parti Sivas Milletvekili ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz oldu.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Yazın gelmesi ile birlikte belediyelerin ardı ardına düzenledikleri ve belediye bütçesinden yapılan büyük harcamalarla organize edilen sözde vatandaşa fayda sağladığı iddia edilen kültür festivalleri . Kazananı sadece büyük ücretler karşılığı sahne alan sanatçılar kaybedeni ise vatandaş.
4) EN TV OLAYI: Tv 8'de yayınlanan yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor programı seçim geceside dahil olmak üzere yayınlandığı her gece raitinglerde birinciliği kaptırmaması. Finalde Merve Aydınla mücadele eden Turabi 2. defa survivor'ı kazandı.
5) EN EKONOMİ OLAYI: Koalisyon görüşmelerinden sonuç çıkmaması , Hükümet kurulamaması , iç karışıklıklar , Yunanistan'ın batma noktasına gelmesi , Rusya krizi vs gelişmeler neticesinde durma noktasındaki piyasalar ve 2.65 ile 2.75 arasında dolaşan USD kuru.
6) EN MAGAZIN OLAYI:Karadayı dizisi ile uzunca bir süre popüleritesini sürdüren Kenan İmirzalıoğlu ile Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra ne iş nede aşk hayatında istikrarı bir türlü yakalayamayan Sinem Kobal'ın birliktelikleri.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI: 3. Havaalanı , 3.Köprü ve Kanal İstanbul ile ilgili ardı ardına çıkartılan asılsız dedikodulara rağmen prohükümet tarafın tüm hızla tamamlanmaya çalışılması.

8) EN SİYASİ OLAYI: Anayasa Mahkemesi tarafından Dersanelerin kapatılmasının iptalinden sonra veli , öğrenci ve öğretmenlerin bundan sonra ne olacak sorusu.

9) EN MEDYA OLAYI: Şanluurfa iline bağlı Suruç'ta canlı bombacılar tarafından yapılan intihar saldırısı sonrasında 32 kişinin hayatını kaybetmesi ve yüzlerce kişinin yaralanması sonrasında ülke genelinde çıkan olaylar.
10) EN SPOR OLAYI: Şampiyonlar liği 2. Eleme turunda Fenerbahçe Luceskunun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk Takımına 3-0 yenilerek elendi. FB teknik direktörü Vitor Pereira'nın sahadan atıldığı maçta yıldızlarının takım olamadığını görmek taraftarı üzdü.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler bayan şarkıcısı kim?
Sertap Erener
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Sibel Can
Ebru Gündeş


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document