Osman Adil Demircioğlu’ndan Nisan Ayından 4 Analiz
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

18 Şubat 2018 Pazar


Ana Sayfa / Ayin Konusu / Osman Adil Demircioğlu’ndan Nisan Ayından 4 Analiz
Etiketler:

Osman Adil Demircioğlu’ndan Nisan Ayından 4 Analiz Osman Adil Demircioğlu’ndan Nisan Ayından 4 Analiz

Nisan Ayı Ayın Konusu

2015-05-10, 23:33:38 yorum

Savcı Kiraz 
Elektirik 
Fenerbahçe
Kayahan 
 
" NEDENİ , SEBEBİ ve SONUÇLARI BİLİNMEYEN OLAYLAR "
Ne kadar karışık ve anlaşılmaz bir başlık değil mi ?
Bence de Sizce de DEĞİL . . . !
 
 

 

1) Bence bu Ayın her günü ayrı ayrı ayın en önemli 4gündem konusu idi ama birinci sırada İstanbul Adliye Sarayında teröristlerce hunharca öldürülen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kirazın insanlık dışı katledilmesi idi , Sayın Savcıya Allah'tan Rahmet Kederli ailesine baş sağlığı dilerim. 

 

 

2) Bir sabah kalktık elektirikler başta İstanbul , Ankara gibi büyük şehirlerde kesik hayat durma noktasında her kafadan bir yorum bu yüz yılda her şey Elektiri'ge bağlı iken Elektirik yok ne garip değilmi ? Daha garibini söyliyimmi hala tatmin edici bir cevap yok. . ! Kafalarda ise paralelcilerinmi yoksa seçim öncesi Ak partililerin haziran öncesi provasımı soruları ?

 

 

3) Bir pazar akşamı Tv'lerde son dakika bombardımanı Fenerbahçe takım otobüsüne Trabzondan geçerken silahlı saldırı "sonra " ; her kafadan ayrı ses , seslere kulak verelim ~tabi sonunda olacak olan buydu Trabzonluları bu kadar germeye kimsenin hakkı yoktu. ~ Fenerbahçe acaba algı operasyonumu yapıyor. ~Seçimler öncesi ülkeyi karıştırmak isteyenlerin planı. Kulağımıza gelen seslerden sadece birkaçı. Peki yetkililerden gelen sesler ~ Birkaç gün sonra dere içerisinde bulunan seri numarası olmayan bir tüfek ~ Spor Bakanı ,Federasyon ve Kulüpler birliğinin yaptıği Fenerbahçe nin katılmadığı acil toplantı. ~ Fenerbahçe nin bundan sonra maçlara çıkmama kararını açıklaması. ~ Cumhurbaşkanı nın kulüp kaptanları ve futbolun yetkilileri ile bir araya gelmesi. Sonra . . ? Gene ne yakalanan var , nede ne olduğunu bilen.

 

 

4) Bir sabah kalktık tüm kanallarda Kayahan şarkıları çalıyor o an eyvah dedim içim bir tuaf oldu büyük usta için , birkaç saniye sonra gelen açıklamalar sonrasında İse kendisine Allah'tan rahmet diledik. Bu ülkede yaşayan her kesin en az bir kaç kayahan şarkısı ile hatıraları vardır. ~ Bazen yılandan korkmam yalan dan korktuğum kadar dedi , ~ bazen Odalarda Işıksızım dedi, ~ bazen tek delikli kaval çal desem ne çalarsın bende nefes olmasa sen ne işe yararsın dedi Ama sonunda küçük kızına ' Nasıl ayrılacağız ' diye bir şarkı yaptıki her dinlediğimde göz yaşlarım şarkı bitene kadar dinmiyor. Kendisini 1995 yılında dem club dergimizi ziyareti sırasında ilk kez tanımıştım. Kişiliği ve şahsiyeti ile en az müziği kadar beni etkilemişti yıllar sonra bu defada eşinin ve küçük kızının samimi üzüntüleri ile cenazesinde beni çok etkilediler. Allah herkese böyle güzel eserler bırakmayı ve sevilmeyi nasip eder İnşallah.

 

NİSAN AYINDA DAHA ANALİZİ YAPILACAK O KADAR ÇOK KONU VARDIKİ HEMEN İLK AKLIMA GELENLERDEN BAZILARI . . . !

~ Muhteşem Çanakkale Zaferinin Muhteşem Törenleri.

~ Thy 'de yönetim değişikliği.

~ Siyasi partilerin seçim vaatleri ve adayları.

~ Ermeni diasporasının gerginlik stratejileri.

~ USD ' nin tarihi zirve 2.74 zorlaması.

~ Paralel kapsamında tutukluluklar süren kişilere bir mahkemenin tahliye diğer mahkemenin tutukluğa devam kararı vermesi. GELECEK AY BULUŞMAK ÜZERE.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Şubat Ayı Anketi

Sizce Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 Sezon Şampiyonu Hangi Takım Olacak?
İstanbul Başakşehir FK
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş


Untitled Document
 


2018 Ayın


YeniOkul

 
YeniOkul

5. Sınıf Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ashoka Uluslararası Fark Yaratan Okullar Programı
Şişli’de Kentin Merkezinde Saklı Bir Doğa
Keşfe Açık Bir Bahçede Organik Beslenme
Çocuğun Yaratıcılığına Disiplinlerüstü Bir Bakış

 
 
YeniOkul

Eğitimde Fark Yaratıyoruz

 
 


Untitled Document

;
 


 

Havacılık Anadolu Lisesi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document
Untitled Document