2014 EKİM AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

17 Ağustos 2019 Cumartesi


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2014 EKİM AYI ENLERİ
Etiketler:

2014 EKİM AYI ENLERİ 2014 EKİM AYI ENLERİ

EKİM AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2014-11-13, 10:57:48 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Kudüs'te Mescidi Aksaya postallarıyla girip vahşet sergileyen israil askerlerinin insanlık dışı görüntüleri.
2) EN DEVLET ADAMI : Cumhuriyetimizin 91. yılında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Ulusumuza armağan eden Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : 51. Antalya Film Festivalinin muhteşem açılış ve kapanış showları ve harcanılan milyonlarca TL dışında sektöre hiç bir katkısının olmaması ve de siyasi mesaj kürsüsü olarak kullanılması.
4) EN TV OLAYI: Geçen ayki İstanbuldaki asansör kazasından sonra bu ay da yine yapılan ihmaller sonrasında Ermenek'te maden ocağını su basması , Isparta'da işçi minibüsünün devrilmesi ve İstanbulda insan kaçakçılarının fırtınada batan teknelerinde onlarca insanın hayatını kaybetmesinin günlerce TV kanallarında iç acıtan görüntüleri.
5) EN EKONOMİ OLAYI: Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından 2015-2017 dönemini kapsayan orta vadeli mali programı açıkladı. Ay içerisinde USD kuru'nun 2.28 TL'yi görmesi.
6) EN MAGAZIN OLAYI: Cem Yılmaz'ın son filmi Pek Yakında ' nın gişede başarısız olmasına karşılık Çağan Irmağın filmi Unutursam Fılısda'nın büyük ilgi görmesi ve başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuk başarısı.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI: İç İşleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre yeni çipli kimlikler Aralık'tan itibaren dagıtılacak ve de bu tarihten sonra Pasaport ve Ehliyetin Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdurlügü'nden alinacagini bildirildi.

8) EN SİYASİ OLAYI: Selahattin Demirtaş'ın konuşmaları sonrasında ISID'in Kovani'deki saldirilarini bahane edenlerce duzenlenen gosterilerde 52 kisi'nin hayatini kaybetmesi. Cumhurbaskani Erdoğan'ın Kobani'ye (Ayn el Arap) 150 pesmergenin geçecegini açıklaması.

9) EN MEDYA OLAYI: Ekim ayi tamamlanmasına rağmen Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen'in programlarının başlamamasının ve ardı ardına dizilerin yayından kalkmasiıın medyadaki tartismaları.
10) EN SPOR OLAYI: A Milli Futbol Takımı 2-1 kaybettiği Cek Cumhuriyeti ve 1-1 berabere kaldigi Letonya maclarinin ardindan gruptaki sansini zora sokmasi sonrasi Fatih Terimin elestirilerin hedefi olmasi . İsmail Kartal yönetimindeki Fenerbahçe'nin Ekim ayi sonunda lider olması.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler bayan şarkıcısı kim?
Sertap Erener
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Sibel Can
Ebru Gündeş


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document