2014 NİSAN AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

17 Ağustos 2019 Cumartesi


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2014 NİSAN AYI ENLERİ
Etiketler:

2014 NİSAN AYI ENLERİ 2014 NİSAN AYI ENLERİ

NİSAN AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2014-05-01, 14:45:00 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın Anayasa Mahkemesinde yapılan toplantıda başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan. TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in ve de üst düzey devlet protokolünün bulunduğu toplantıda hükumete yönelik yapıldığı düşünülen çok ağır konuşma ve bu konuşmaya karşı hükumet tarafından verilen yoğun tepkiler.
2) EN DEVLET ADAMI : 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı'nı tüm çocuklara armağan eden Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Şarkıcı ve Besteci Deniz Seki'nin tutuksuz yargılanması sonucunda mahkeme kararı ile 2 yıl daha hapis yatacak olmasının kesinleşmesi ve sevenlerinin çok üzülmesi.
4) EN TV OLAYI: MİT'e verilen çok geniş yetkilerin TBMM'de kabul edilmesinden önce TV kanallarında günlerce süren tartışmalar ve sonrasında MİT kanunun kabul edilip Cumhurbaşkanı tarafından onaylanması.
5) EN EKONOMI OLAYI: Hükumetin ve özellikle Başbakanın faizlerin indirilmesine yönelik yapmış olduğu telkinlere rağmen piyasalardaki istikrarın bozulmaması için faiz indirim kararı almayan Merkez Bankasının kararlı tutumu.
6) EN MAGAZIN OLAYI: Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kesinleşen şike davasındaki cezasından dolayı 2 sene hapiste kalacak olması ve de FB Başkanlığından ayrılacak olmasından dolayı yaptığı ziyaret ve veda konuşmalarının taraflı tarafsız herkesin gündemine girmesi.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI: Günümüzde seçim teknolojilerinin tüm imkanlarından yararlanmak yerine hala mevcut sistemin kullanılması sonrasında başta Yalova olmak üzere bir çok yerdeki seçimlerin iptal edilip tekrarlanacak olması ve başta Ankara olmak üzere bir çok yer için de adaylar tarafından anayasa mahkemesine itiraz edilerek secimlerin yenilenmesi icin başvurulması.

8) EN SİYASİ OLAYI: Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın gündem oluşturan sert tavrı ve kararlı tutumuna muhalefetin desteği iktidarın Cumhurbaşkanlığı yatırımları vurgusu.

9) EN MEDYA OLAYI: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bu siyasi gelişmeler içerisinde kendime siyasi bir gelecek göremiyorum anlamında yaptığı ileriye yönelik siyasi bir planım yok konuşması ve medyada Cumhurbaşkanı kırgın yorumları.
10) EN SPOR OLAYI: Fenerbahçe'nin 19 uncu Şampiyonluğu en yakın takipçisine fark atarak kazanması ve Şampiyonluğunu ilan etmesi.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler bayan şarkıcısı kim?
Sertap Erener
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Sibel Can
Ebru Gündeş


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document