2014 ŞUBAT AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

17 Ağustos 2019 Cumartesi


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2014 ŞUBAT AYI ENLERİ
Etiketler:

2014 ŞUBAT AYI ENLERİ 2014 ŞUBAT AYI ENLERİ

ŞUBAT AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2014-03-02, 12:26:00 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan ile yaptığı iddia edilen ve internette ses kayıtları yayınlanan milyonlarca Euro 'nun saklanmasına yönelik konuşma kayıtlarının yaptığı deprem ve muhalefetin istifa çağrıları.
2) EN DEVLET ADAMI : Başbakan'a yönelik yolsuzluk iddialarina MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin provokasyonlara kapılmadan sakinlik içerisinde Başbakanı ses kayıtlarının gerçek olmadığını raporla ispat etmeye davet eden tavrı.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman'ın Şehzade Mustafa'yı boğdurmasından sonra halkta Kanuniye karşı oluşan tepkiler ve Şehzade Mustafaya karşı çığ gibi büyüyen sevgi ve bu sevgi karşısında Şehzade Mustafa'nın Bursadaki türbesinin tadilata sokulması ve de her gün yüzlerce ziyaretçinin akın etmesi.
4) EN TV OLAYI: 2.280 kişiye ait telefonların 3 yıldan uzun süredir dinlenmesi, 17 Aralık soruşturmasından tutuklu Reza Zarrab, Barış Güler ve Kaan Çaglayan'ın tahliye edilmesi , Başbakan'ın Oğlu ile yaptığı iddia edilen telefon konuşmalarının gerçek olup olmadığı hakkındaki günlerce süren televizyon tartışmaları.
5) EN EKONOMI OLAYI: Merkez bankasının tarihi faiz artırımından sonra 2.40'a kadar çıkan USD kurunun ay içinde 2.17 - 2.22 bandına oturması.
6) EN MAGAZIN OLAYI: Demet Akalın ve eşi Ozan Kurt'un yeni doğan bebeklerinin doğum fotograflarına medya kuruluşlarının 100.000 tl teklif ettikleri iddiaları ve hastaneye sanat dünyasından ziyaretçi akını.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI: Hükumet tarafından düzenleme getirilen internet yasa tasarısına toplumun çeşitli kesimlerinden gelen, özel hayatın kontrolü endişeleri ve tepkilerine rağmen TBMM 'den tekme, yumruklar arasında geçmesi.

8) EN SİYASİ OLAYI: Aylardır tartışılan HYSK , MİT ve dersanelerin düzenlemesi ve kapatılmasına yönelik kanunun TBMM'de kavga, dövüş ve tartışmalar arasında kabul edilmesi.

9) EN MEDYA OLAYI: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile yaptığı iddia edilen telefon konuşmasında bahsedilen Başbakana ait evde bulunan ve panik içerisinde dağitildiği iddia edilen milyonlarca Euro 'nun Başbakan tarafından şiddetle dublaj ve montaj olduğu açıklamaları.
10) EN SPOR OLAYI: Fenerbahçe'nin ardı ardına kaybettiği puanlar sonrasında Galatasaray'ın Fenerbahçe'nin ilk yarıda oluşturduğu 11 puan'lık farkı 4 puana kadar indirmesi ve Fenerbahçe'nin yenilmez takım imajını kaybetmesi, Galatasarayın Fenerbahce'ye karsı sağladığı psikolojik avantaj.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler bayan şarkıcısı kim?
Sertap Erener
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Sibel Can
Ebru Gündeş


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document