Osman Adil Demircioğlu 'ndan Eğitim Analizi
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

19 Eylül 2019 Perşembe


Ana Sayfa / Ayin Konusu / Osman Adil Demircioğlu 'ndan Eğitim Analizi
Etiketler:

Osman Adil Demircioğlu 'ndan Eğitim Analizi Osman Adil Demircioğlu 'ndan Eğitim Analizi

NY Eğitim ve Danışmanlık

2014-02-07, 15:56:09 yorum


·   KT.Com : Merhaba İlknur Hn. öncelikle sizi tanıyabilirmiyiz?

  • Tabi ki. İş hayatıma Yapı Kredi Bankasında başladım,  Eğitim Bölümü ve Şubelerde görev aldım. Eğitim bölümünde çalışırken eğitimler hazırladım, planladım ve verdim. Daha sonra uzun yıllar Şube müdürlüğü yaptım ve bu süreçte Yapı Kredide ve Bankalar Birliğinde veğitim vermeye devam ettim. Bu süreçte Yönetim, Liderlik, Satış, Eğiticinin Eğitimi ve Teknik eğitimler verdim.  Halen bu eğitimleri vermeye devam ediyorum. Ayrıca Yönetim, Finans ve Satış konularında firmalara danışmanlık yapıyorum.

 

KT.Com : Bu danışmanklık faaliyetleriniz hakkında biraz daha detay verebilir misiniz?

  • Finans danışmanlığında amacımız, firmaların finanslarını doğru yönetememeleri nedeniyle uğradıkları zararları ortadan kaldırmak. Bunun için de , öncelikle firmaların finansal analizini ve ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.  Belirlediğimiz verilere istinaden de finans alternetiflerine yönlendiriyoruz. Süreci takip ediyor ve sonuçlarını değerlendiriyoruz. Yönetim danışmanlığında ise amacımız firmaların organizasyon yapılarında ki eksikler nedeniyle, zaman ve işgücü kaybını engellemek .Bunun içinde, organizasyon yapılarını inceliyoruz. İş planlarını oluşturuyoruz ve performans –iş takibini yaparak verimliliği arttırıyoruz. Satış konusunda danışmanlığımızda da doğru satış stratejileri ile doğru kanalları kullanarak , verimli satışlar yapılması yönünde destek veriyoruz. Yatırımlarını değerlendirmek istediklerinde veya hukuksal bir gereksinimleri olduğunda da konusunda uzan danışmanlarımız aracılığı ile yönlendirmeler yapıyoruz. Ayrıca şirketler için çok önemli bir konu olan Marka Danışmanlığımız mevcut. Fakat bu konuda da uzman ve uzun yıllar bu konuda çalışarak deneyim sağlamış olan Nesrin Yılmazer danışmanlık yapmaktadır.

 

     KT.Com : Nesrin Yılmazer kimdir?

  • Nesrin Yılmazer  ortağım ve kardeşimdir, Garanti Bankası, Garanti Sigorta ve Emeklilikte uzun yıllar çalıştı.  Ürün Yönetimi, Pazarlama, Satış ve Reklam Halkla İlişkiler biririmlerinde yöneticilik yaptı. Bu süreçte Ürün, Satış ve İmaj Yönetimi konularında eğitimler verdi. Daha sonra kariyerime eğitim ve danışmanlık sektöründe devam etmek için ayrıldı. Halen Profesyonel Yaşamda İmaj Yönetimi Eğitimi veriyor ve Marka danışmanlığı yapıyor.

KT.Com : Marka Danışmanlığını biraz açabilir misiniz?

  • Yeni bir marka yaratmak ve  ya mevcut markasını tekrar konumlandırmak ya da bilinirliğini arttırmak isteyen firmalara yol planı hazırlayıp, uygulanmasını sağlıyoruz. Marka danışmanlığını kurumsal firmaların yanısıra farklı ölçekte ki birçok firmada yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

 

·   KT.Com :Şirketinizin Eğitim ve Danışmanlık konuları Nelerdir?  Bu hizmetleri kimlere veriyorsunuz?

  • Eğitim Konularımız; Yönetim, Liderlik, Satış, Bankacılık Teknik Eğitimleri, Kişisel Gelişim, Pazarlama, Marka ve İmaj Yönetimi Eğitimleri. Danışmanlık Konularımız; Finans, Yönetim, Hukuk, Yatırım Ürünleri ve Marka Dnışmanlığı. Çalıştığımız firmalar Kurumsal firmalar  dan  kobilere kadar her ölçekteki firmalar.

 

·   KT.Com :Müşterileriniz Neden Eğitim Konusunda size tercih ediyorlar, firmanızı rakiplerinizden ayıran özellikleriniz nelerdir?

  • Biz standart eğitim vermiyoruz eğitim verilecek olan ekibin profiline, ve ihtiyacına yönelik bir analiz yapıp ona gore eğitim programı hazırlıyoruz. Yani elbise diker gibi, ilgili  gruba özel eğitim hazırlıyoruz. Bu tarz eğitim hazırladığımızda ; ihtiyaçlara göre, konuların detaylarını, örnekleri, çalışmaları, oluşturuluyor. Bu durumda da eğitimleri alanların konulara katılımını , benimsemesini ve özümsemesini sağlıyoruz. Ayrıca uzun yıllar kurumsal hayatta her kademede çalıştığımız için, eğitimlerimize katılanlarla aynı dili konuşup rahat iletişim kurabiliyoruz. Sonuçta da  eğitimlerimizden maksimum fayda sağlanabiliyor. Eğitimlerimizde ve danışmanlıklarımızda destek veren diğer eğitmen ve danışmanlarımız konularında uzman ve oldukça deneyimli kişilerdir. Bu nedenle de amacımıza uygun faaliyet gösterebilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamakta zorluk çekmiyoruz.

 

KT.Com : Sizce firmalar danışmanlık ve eğitime yeterli önemi veriyor mu?

  • Duvarımızda da görüldüğü gibi bizim sloganımız “Eğitim NY Yarar Demeyin”. Bu dönemde eğitim ve danışmanlık almanın yararlarını anlayanlar tabi ki var . Fakat ,bir kısmı için hala gereksiz maliyet olarak görülmekte. Aslında  eğitim ve danışmanlık aldıklarında ; insan gücüne olumlu etkilerini ve firmanın verimliliğine katkılarını ölçümleseler, bu maliyetlerin kazançlarının yanında  çok düşük  kaldığını rahatlıkla görebilirler. Umarım tüm firmalar Eğitim ve Danışmanlığın NY yaradığını anlama fırsatı bulabilirler.

 

KT.Com :İlknur hn. bu güzel röpörtaj için teşekkür ederiz. Son olarak okuyucularımıza  aktarmak istedikleriniz

  • Onlara özellikle bu danışmanlıklara ihtiyaçları olup olmadığını belirlemelerini,  kigenellikle kendi bünyelerinde bu konularda uzman olan personelleri yoksa ihtiyaçları olabileceğini düşünüyorum.Ve ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık ve eğitim almanın onlara sağlayacağı yararları anlamalarını isterim.

 

KT.Com : Peki size ulaşmak isteyen okuyucularımız nasıl irtibata geçebilirler?

  • NY EĞİTİM VE DANIŞMANLIK olarak internetten ve facebook tan araştırıp. Telefon ve ya mesajla bile ulaşabilirler. Görüşüp bilgi aktarmaktan  ve destek olmaktan mutluluk duyarız.. Vermiş olduğunuz bu imkandan dolayı, başta Kurucunuz Sayın Osman Adil Demircioğlu olmak üzere tüm Kanaltürk.com çalışanlarına teşekkür ederiz..

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Temmuz Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler erkek şarkıcısı kim?
Kenan Doğulu
Hakan Altun
Haluk Levent
Serdar Ortaç


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document