2014 OCAK AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

17 Ağustos 2019 Cumartesi


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2014 OCAK AYI ENLERİ
Etiketler:

2014 OCAK AYI ENLERİ 2014 OCAK AYI ENLERİ

OCAK AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2014-02-02, 23:32:02 yorum


 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Suriyedeki insanlık ayıbı ve vahşetini görüntüleyen işkence fotoğrafları ve Suriyedeki halka insanı yardım taşıyan tırların durdurularak alıkonulma çabaları.
2) EN DEVLET ADAMI : Türkiye'de siyasi belirsizlik ve huzursuzluğun devam etmesi durumunda yabancı yatırımcının Türkiye'ye gelmeyeceğini ve yatırım yapmayacaklarını söyleyen TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz'a vatan haini diyen Başbakan Recep Tayip Erdoğan.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Televizyon ve Sinema oyuncusu Nejat İşlerin Bodrum'da aniden hastalanıp siroz teşhisi ile hayati tehlike altında yoğun bakıma alınması.
4) EN TV OLAYI: Hükumet tarafından Cemaate yakın olduğu düşünüldüğü için ardı ardına görevden alınan ya da görev yeri değiştirilen yüzlerce Hakim, Savcı, Polis ve Bürokrat tayin, atama ya da kızağa alınma haberleri ve paralel devlet tartışmaları.
5) EN EKONOMI OLAYI: Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'nın Ocak ayı sonu 1.92 USD kuru hedefinin Ocak sonu itibarıyla 2.40'ı zorlaması ve Merkez Bankası tarafından Başbakanın muhalefetine rağmen yapılan tarihi faiz arttırımı.
6) EN MAGAZIN OLAYI: Athena grubu solisti ve O Ses Türkiye'nin jüri şampiyonu Gökhan Özoğuz'un cami şadırvanında abdest alırken yayınlanan görüntüleri sonrasında magazin basınında dövmeli abdest kabul olur mu tartışmaları.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI: Ocak ayı itibariyle ÖTV 'ye gelen artış sonrasında otomobilden, cep telefonuna kadar gelen maliyet artışları sonrasında durma noktasına gelen piyasalar.

8) EN SİYASİ OLAYI: Recep Tayip Erdoğan'ın Fethullah Gülen ve Cemaatine karşı gün geçtikçe sertleşen tarzı ve cemaat mensuplarını inciten Haşhaşi benzetmesi ve inlerine gireceğiz sözleri.

9) EN MEDYA OLAYI: Recep Tayyip Erdoğan'ın Mustafa Sarıgül'ün hakkında CHP'ye katılmadan önce Kemal Kılıçdaroğlu tarafından hazırlanan yolsuzluk dosyasının medyada açıklanma ısrarı.
10) EN SPOR OLAYI: Yargıtay tarafından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın hapis cezasının onanması ve Fenerbahçe kulübü başkanlığını bırakacak olmasının oluşturduğu kaos.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler bayan şarkıcısı kim?
Sertap Erener
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Sibel Can
Ebru Gündeş


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document