2013 AĞUSTOS AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

17 Ağustos 2019 Cumartesi


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2013 AĞUSTOS AYI ENLERİ
Etiketler:

2013 AĞUSTOS AYI ENLERİ 2013 AĞUSTOS AYI ENLERİ

AĞUSTOS AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2013-08-28, 12:04:21 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Mısır'ın darbeci general'i Sisi'nin bitmek tükenmek bilmeyen katliamlarının ağustos ayında da insafsızca devam etmesi ve yaklaşık 500 kişinin daha katledilmesi. Firavunların zulmüne karşı Musa'nın kazanacağını ısrarla söyleyen Başbakanın çabaları.
2) EN DEVLET ADAMI : Beşar Esed tarafindan Suriye'nin Şam Kentinin Banliyö bölgesine kimyasal silahla yapıldığı iddia edilen katliam ve sonrasında binlerce kişinin ölümü ve de binlerce kişinin yaralanmasınin kahramanı olan Beşar Esed
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda 4 gece arka arkaya konser verecek olan Tarkan'ın satışa çıkan biletlerinin çok kısa sürede tükenmesi ve karaborsada 500 ile 750 TL 'den satılması.
4) EN TV OLAYI: Ramazan ayı boyunca sokak iftarlarını Tv ekranlarında Show'a dönüştürme gayreti içerisindeki başta Şişli , Ümraniye , Beyoğlu ve Fatih Belediye Başkanlarının TV ekranlarında yeralma çabaları.
5) EN EKONOMI OLAYI : USD dolarının tarihi zirve yapıp 2 TL'yi aşması ve Agustos ayı başında 124 TL olan çeyrek Altın'ın ayın ortasında 156 TL'yi görmesi.
6) EN MAGAZIN OLAYI :Aralarında Kenan İmirzalıoğlu , Engin Altan Düzyatan , Özge Özpirinçci, Nehir Erdoğan ,Sarp Apak, Engin Günaydın , Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut , Berrak Tüzünataç gibi birçok ünlü oyuncunun , şarkıcının ve yönetmenin uyuşturucu kullanmak , temin etmek vs. suçlardan gözaltına alınmalarının ve bu süreçte medya tarafından emniyet'e ve savcılığa giriş çıkışlarında görüntülenmelerinin magazin dünyasında aldığı geniş yer.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI :Asırlardır hayal edilen Avrupa'yı Asya'ya Boğaz'ın altından bağlayacak olan ( Marmararay'ın ) Raylı tüp geçidin test faaliyetlerine başlaması.

8) EN SİYASİ OLAYI : Fethullah Gülen Cemaati ile Hükumetin arasında ciddi sorunlar olduguna dair çıkartılan spekülasyonlara cemaat tarafından yapılan 11 maddelik açıklamalar.

9) EN MEDYA OLAYI : Haci Bektaşi Veli'yi anma programları açılışında hükumet adına konuşan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın konuşmasını yaptıktan sonra Hüseyin Satı isimli saldırgan tarafından yumruklanması saldırgana CHP üst düzey yönetiminin sahip çıkması ve de savcılık tarafından saldırganın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmasına Medya'dan gelen değişik yorumlar.
10) EN SPOR OLAYI :Fenerbahçe'nin Ersun Yanal yönetiminde ardı ardına aldığı başarısız sonuçlar oynadığı tüm resmi maçlarda 3'er gol yemesi ve Arsenal karşısında hezimete uğraması.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Sizce Türkiye'nin en popüler bayan şarkıcısı kim?
Sertap Erener
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Sibel Can
Ebru Gündeş


I6 Untitled Document
 


2018 Ayın


PROF. DR. ENİS OĞUZ

 
TEŞEKKÜRLER

Kalp ritm bozuklukları
Kalp pili uygulamaları
Elektrofizyoloji ve kateter ablasyon
Atriyal fibrilasyon ablasyonu
Kalp yetersizliğinde kardiyak resenkronizasyon (kalp pili) tedavisi
Koroner arter girişimsel tedaviler (anjiyografi, balon - stent uygulamaları) alanlarında

Türkiye'nin medarı iftiharı
hasta dostu güler yüzlü
Liv Hospital Ulus Kardiyoloji Hastanesi Profesörü
Özel İnsan
Sayın Enis Oğuz Hocamıza
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Adil
Demircioğlu'nun kıymetli annesi Melek Sevin
Demircioğlu'nun rahatsızlığı süresince
göstermiş olduğu
yakın ilgi ve etkili tedavisinden dolayı
Teşekkürlerimizi Sunarız
 
 
 
 


Untitled Document

;
 


 

Ceviz Üretimi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document