2013 HAZİRAN AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

24 Haziran 2018 Pazar


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2013 HAZİRAN AYI ENLERİ
Etiketler:

2013 HAZİRAN AYI ENLERİ 2013 HAZİRAN AYI ENLERİ

HAZİRAN AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2013-07-08, 01:52:45 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Gezi Parkı olayları ve Türkiye'de gezi parkı süreci.
2) EN DEVLET ADAMI : Gezi Parkı sürecinde hükumet kanadını temsilen yaptığı sağ duyu ve özür konuşması ile Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Gezi parkı eylemlerini desteklemek İcin Akdeniz Oyunlarının muhteşem açılışında konser vermek için sahne alan enbe grubu solisti Berkay Özideş Sahneye Çarşı grubu ve anarşinin sembolü dövme ile çıkıp açılışı gölgelemesi.
4) EN TV OLAYI: Gezi Parkı olaylarının başladığı ilk gece olaylara duyarsız kalan NTV yönetiminin sergilediği kötü yayın stratejileri.
5) EN EKONOMI OLAYI : Gezi Parkı olaylarının başlaması ile Amerikan Dolarının 1.95 TL ile tarihi sınırını geçmesi ve Borsanın kontrolsüz durdurulamayan düşüşü.
6) EN MAGAZIN OLAYI :Gezi Parkı olayları sürecinde bazı kesimlerce anlamsızca yıpratılan Bergüzel Korel'in siyasi magazin malzemesi yapılması.
7) EN TEKNOLOJİ OLAYI : Gezi Parkı olayları sürecinde gostericilerin twitter ve Facebook gibi en son bilişim teknolojllerini çok iyi kullanmalarına Hükumet kanadından gelen yoğun tepkiler ve getirilmesi düşünülen yasaklar.

8) EN SİYASİ OLAYI : Gezi Parkı olayları sürecinde Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkiye'deki olaylara taraf gibi davranması ve buna karşılık AB 'den sorumlu bakan Egemen Bağışın Eski Fransa Cumhur Baskani Sarkozy ile birlikte balık tutarlar mesajı.

9) EN MEDYA OLAYI : Gezi Parkı olayları sürerken Ak Partinin İstanbulda yaklaşık bir milyon kişinin katılımı ile gerçekleştirdiği kazlıçeşme mitingini CNN ve BBC gibi dünyaca ünlü medya kanallarının göstericilerin hükumete karşı gösterileri diyerek görüntüleri yayınladığı iddiaları.
10) EN SPOR OLAYI : Gezi Olayları sürecinde başlayan Akdeniz oyunları açılışında Türk bayrağını taşıyan milli güreşçi Rıza Kayaalp'in göstericilere karşı twitter'a yazmış olduğu mesajdan dolayı gelen yoğun tepkiler.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Temmuz Ayı Anketi

Sizce Survivor 2018 finalini kim kazanacak?
Nagihan
Adem


Untitled Document
 


2018 Ayın


YeniOkul

 
YeniOkul

5. ve 6. Sınıf Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ashoka Uluslararası Fark Yaratan Okullar Programı
Şişli’de Kentin Merkezinde Saklı Bir Doğa
Keşfe Açık Bir Bahçede Organik Beslenme
Çocuğun Yaratıcılığına Disiplinlerüstü Bir Bakış

 
 
YeniOkul İlkokul ve Ortaokulu

Eğitimde Fark Yaratıyoruz

 
 


Untitled Document

;
 


 

Havacılık Anadolu Lisesi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document
Untitled Document