2013 MART AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

20 Haziran 2018 Çarşamba


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2013 MART AYI ENLERİ
Etiketler:

2013 MART AYI ENLERİ 2013 MART AYI ENLERİ

MART AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2013-03-31, 17:52:09 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : İsrail hükumetinin Mavi Marmara baskını ve 9 vatandaşımızın öldürülmesinden dolayı ,Türk milletinden özür dilemesi ve Türkiye'nin 3 şartının da kabul edilecegini bildirmesi.
2) EN DEVLET ADAMI : Didişmeden dik duruşunu sonuna kadar sürdüren ve İsrail tarafından 3 şartında kabul edilmesini ve Türkiye'den resmen özür dinlenmesini sağlayan Başbakan Recep Tayip Erdoğan
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Türk tiyatrosuna yıllarını vermiş ünlü oyuncu Metin Serezli'nin hayatını kaybetmesi.
4) EN TV OLAYI: Acun Ilıcalı'nın yeni survivor'ı , bu sezonundaki diğer programları gibi beklenen ilginin çok altında kalarak yayina başlaması.
5) EN EKONOMI OLAYI : Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Doğuş Holding'in yiyecek , icecek ve eğlence sektörüne yaptığı milyon dolarlık yatırımlar ve sektöre getirdiği yeni bakış açısı.
6) EN MAGAZIN OLAYI : Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Etilerde bir kafede oturan eski erkek arkadaşı ve onun yeni kız arkadaşına çaydanlık fırlatmasına adli makamlarin hapis cezası talebi .
7) EN TEKNOLOJI OLAYI : Renault'un Türkiye pazarına sunduğu ve yüksek teknolojisini kullanıcısına yeni yüzü ile gösterdiği Clio Sport Tourer.

8) EN SIYASI OLAYI : Diyarbakırdaki Nevruz kutlamalarında tek bir Türk Bayrağının dahi olmamasına , Bursa mitinginde Ülkücülerin ve MHP'lilerin Vur de Vuralım , Öl de Ölelim tezahüratlarına Devlet Bahçeli'nin "onunda sırası gelecek" demesi.

9) EN MEDYA OLAYI : Türkiye'ye fotograf çekmek için geldiği düşünülen , kısa bir süre sonra da surlarda öldürülmüş olarak bulunan ABD vatandaşı Sara Sierranin katili Laz Ziyanın yakalanması.
10) EN SPOR OLAYI : Türk Milli Takımı'nın Dünya Kupası'na katılma şansını mucizelere bırakması ve tüm umutlarını Macaristan maçı beraberliği ile tüketmesi.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Başkanlık seçimi ikinci tura kalırsa Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısında kim kalır?
Muharrem İnce
Meral Akşener


Untitled Document
 


2018 Ayın


YeniOkul

 
YeniOkul

5. ve 6. Sınıf Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ashoka Uluslararası Fark Yaratan Okullar Programı
Şişli’de Kentin Merkezinde Saklı Bir Doğa
Keşfe Açık Bir Bahçede Organik Beslenme
Çocuğun Yaratıcılığına Disiplinlerüstü Bir Bakış

 
 
YeniOkul İlkokul ve Ortaokulu

Eğitimde Fark Yaratıyoruz

 
 


Untitled Document

;
 


 

Havacılık Anadolu Lisesi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document
Untitled Document