2013 ŞUBAT AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

20 Haziran 2018 Çarşamba


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2013 ŞUBAT AYI ENLERİ
Etiketler:

2013 ŞUBAT AYI ENLERİ 2013 ŞUBAT AYI ENLERİ

ŞUBAT AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2013-03-04, 12:25:54 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI : Ak parti hükumetinin İmralı ile başlattığı görüşme süreci içerisinde başbakanın yaptığı böyle milliyetçiliği ayaklar altına alırım sözüne muhalefet , sivil toplun örgütleri ve toplumun çeşitli çevrelerinden gelen yoğun eleştiriler.
2) EN DEVLET ADAMI : Bakanlık koltuğuna oturur oturmaz , yıllardır çözüm bekleyen konulara çözüm getiren ve anne sütü bankası ile anne sütüne muhtaç bebeklere ulaşan Saglık Bakanı Dr Mehmet Müezzinoğlu.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Yaklaşık 4 aydır yaşam mücadelesi veren müzik dünyasının Müslüm Babasi , sevilen güçlü yorumcu Müslüm Gürses hayatını kaybetti.
4) EN TV OLAYI: Bu sene atv 'de yayına başlayan Karadayı dizisinin yüksek ratingleri ve her kesimden izleyici tarafından büyük beğeni ile izlenmesi.
5) EN EKONOMI OLAYI : TL mevduat faizlerindeki aşırı düşüş ve USD ' nin ay sonuna doğru TL karşısında 1.82' ye kadar yükselmesi.
6) EN MAGAZIN OLAYI : Cem Yılmaz'ın oynadığı ,ateş böceği yönetmen rolünde oynadığı İş Bankası reklamının 60'lı yıllara ait magazinsel dans ve görüntüleri.
7) EN TEKNOLOJI OLAYI : Sakarya'da 24 yaşındaki üniversite öğrencisi Tuğba Erdoğan'ın emniyet tedbirlerini tam olarak almadığı iddia edilen işletmede ,Go kart kullanırken geçirdiği kaza sonucunda feci şekilde can vermesi.
8) EN SIYASI OLAYI : Devletin kürt sorunu ile PKK sorununu birbirinden ayrı gördüğünü , İmralı ile gorüşme süreci içerisinde PKK'ya karşı operasyonlara ara vermeden devam etmesi ve silahlı kuvvetlerin Kandildeki teröristlere bomba yağdırması.
9) EN MEDYA OLAYI : Türkiye'ye fotoğraf çekmek için geldiği düşünülen ,daha sonra kaybolması ve arama çalışmaları ile gündeme gelen , kısa bir süre sonra da surlarda öldürülmüş olarak bulunan ABD vatandaşı Sarai Sierra olayının medyadaki yankıları.
10) EN SPOR OLAYI : Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarında başarıyla yollarına devam etmeleri , Bursa'da Ertugrul Sağlam'ın Trabzon 'da Şenol Güneş'in aynı haftada istifaları.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Haziran Ayı Anketi

Başkanlık seçimi ikinci tura kalırsa Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısında kim kalır?
Muharrem İnce
Meral Akşener


Untitled Document
 


2018 Ayın


YeniOkul

 
YeniOkul

5. ve 6. Sınıf Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ashoka Uluslararası Fark Yaratan Okullar Programı
Şişli’de Kentin Merkezinde Saklı Bir Doğa
Keşfe Açık Bir Bahçede Organik Beslenme
Çocuğun Yaratıcılığına Disiplinlerüstü Bir Bakış

 
 
YeniOkul İlkokul ve Ortaokulu

Eğitimde Fark Yaratıyoruz

 
 


Untitled Document

;
 


 

Havacılık Anadolu Lisesi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document
Untitled Document