2012 EKİM AYI ENLERİ
Kullanıcı Adı: Şifre:


.: Kanal Turk :.

18 Şubat 2018 Pazar


Ana Sayfa / Ayın En Konuşulanları / 2012 EKİM AYI ENLERİ
Etiketler:

2012 EKİM AYI ENLERİ 2012 EKİM AYI ENLERİ

EKİM AYININ DÜNYADA VE TÜRKİYE’DE EN OLAYLARI

2012-10-28, 22:47:14 yorum


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) EN OLAYI :Yerel seçimlerin tarihini öne almak için anlaşan Ak Parti ve MHP guruplarının oylama sonrasında fire verip oylamada geçerli sayıyı bulamamaları.
2) EN DEVLET ADAMI : TRT'nin izleyicinin gözündeki imajını değiştirip özel kanallar seviyesine getiren ve arka arkaya çeşitli alanlarda yayıncılık yapan yeni TRT kanalları açan Genel Müdür İbrahim Şahin.
3) EN KÜLTÜR SANAT MÜZIK OLAYI : Antalya film festivalinde bir çok ünlü sanatçı varken sinema eleştirmeni Ömür Gediğe konser verdirilmesi ve bu başarısız etkinliğin sonrasında oluşan tepkiler.
4) EN TV OLAYI: Türk Tv seyircisinin izlemekten nefret etmeye başladığı evlilik , yemek ve giyinme programlarının hala yapımcılar tarafından seyirciye ısrarla sunulması.
5) EN EKONOMI OLAYI : Kurban ve 29 ekim bayramları birleşince ortaya çıkan uzun tatil sürecinin turizm sektörüne getirdiği hareketlilik.
6) EN MAGAZIN OLAYI : Paris Hilton 'un DeFacto firmasının reklam filminde Arda Turan ile kamera karşısına geçmesi ve karşılığında 4.000 .000 $ aldığı iddiaları.
7) EN TEKNOLOJI OLAYI : Felix Baumgartner'in atmosferden dünyaya paraşütle atlaması ve insanlık tarihine atmosferden dünyaya gelen ilk bilinen canlı olarak geçmesi.
8) EN SIYASI OLAYI : Diyarbakır emniyet müdürü Recep Güven 'in teröristler ile ilgili yaptıgı açıklama ve bu açıklama sonrasında Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve Bülent Arınç'ın farklı siyasi bakış açıları.
9) EN MEDYA OLAYI : Gazeteci Nagehan Alçı'nın çalıştığı Akşam Gazetesindeki işine gazete yönetimi tarafından son verilmesi.
10) EN SPOR OLAYI : Milli futbol takımımızın Dünya kupasi eleme maçlarında Romanya 1-0 , Macaristan'a 3-1 yenilerek Dunya kupasına gitme şansını hemen hemen kaybetmesi ve Abdullah Avcının başarısızlığın sorumlusu olarak görülmesi.

KANALTURK.COM

REKLAMLAR...

Şubat Ayı Anketi

Sizce Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 Sezon Şampiyonu Hangi Takım Olacak?
İstanbul Başakşehir FK
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş


Untitled Document
 


2018 Ayın


YeniOkul

 
YeniOkul

5. Sınıf Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ashoka Uluslararası Fark Yaratan Okullar Programı
Şişli’de Kentin Merkezinde Saklı Bir Doğa
Keşfe Açık Bir Bahçede Organik Beslenme
Çocuğun Yaratıcılığına Disiplinlerüstü Bir Bakış

 
 
YeniOkul

Eğitimde Fark Yaratıyoruz

 
 


Untitled Document

;
 


 

Havacılık Anadolu Lisesi Üzerine Röportaj
Osman Adil DemircioğluUntitled Document
Untitled Document